cerita

Dongeng putri salju dalam bahasa Estonia

Dongeng putri salju dalam bahasa Estonia

snow-white

Kunagi ammu kauge lossi, elas ilus printsess. Ta oli väga ilus, sinised silmad ja pikad mustad juuksed. Tema nahk oli sile ja valge, nii et ta kutsuti Lumivalgeke. Lumivalgeke on võõrasema, kes oli alati kade tema ilu, tema isa on kadunud. Tema Võõrasema oli julm. Ta oli maagiline peegel, mis võiks öelda, kes oli kõige ilusad naised riigis.

Ühel päeval, tema kasuema palutakse magic peegel, mis naine oli kõige ilusam riigis. Magic peegli vastas, et Lumivalgeke oli kõige ilusam naine. Tema kasuema oli väga vihane, siis küsisin temalt sulane vabaneda lumivalge selle kuningriiki. Sulane paluti tappa Lumivalgeke metsas, kuid teenija ei teinud seda. Ta lihtsalt võttis lumivalge puitu ja jättis ta rahule, kuid tema kasuema ei teadnud, et valge lumi oli veel elus.

Metsas, Lumivalgeke oli üksi ja hirmul. Ta ei teadnud, kus ta peaks minema. Järsku ta nägi omapärane väike suvila. Ta imestas, kes seal elasid ja siis ta otsustas, et saada majja.

Majas, ta nägi 7 väike voodid ja köök. Lumivalgeke puhastada maja nagu pesu, puhas voodi ja teised. Pärast töö nii raske, et ta läks magama ja magas seal. Pärastlõunal seitse pöialpoissi kes elas maja läks koju. Nad olid üllatunud, et näha, oli noor naine seal. Üks neist waked teda üles ja küsis, kes ta oli. Lumivalgeke ütlesin neile oma kurb lugu. Seitse pöialpoissi tunda halastas Lumivalgeke ja nad palusid teda jääda nende majas.

Kuigi palees, siis võõrasema palus võlupeegel jälle, kes kõige ilusam naine kuningriik oli. Magic peegli vastas, et Lumivalgeke oli veel elus ja elas väikeses majas seitse pöialpoissi. Ta oli ikka kõige ilusam naine maailmas. Kasuema vihastas ja ta hööveldatud midagi halba Lumivalgeke.

Siis võõrasema varjatud ennast nagu vana naine, kes müüs mürgitatud õuna ja läks kääbus maja. Enne seitse pöialpoissi läks tööle, nad hoiatasid Lumivalgeke mitte avada ukse võõrad. Kui tema kasuema saabus maja, ta hakkas pakkuma Lumivalgeke õun. Lumivalgeke keeldus ust avada, kuid tema kasuema sundis teda. Lumivalgeke tundis kahju, et tema ja avas ukse. Ta võttis õuna ja emalt sõi. Pärast söömist mürgitatud õuna, ta minestas ja arvas, et maapeal mürgitatud õun tema poolel.

Õhtul, kui seitse pöialpoissi koju tuli, olid nad üllatunud, Lumivalgeke lamades põrandal kahvatu näo ja mürgitatud õun tema kõrval. Seitse pöialpoissi olid kurb näha Lumivalgeke, mis oli suremas, kuid ta ei ole surnud. Siis seitse pöialpoissi otsustas teha ilus voodi on valmistatud kristall teha Lumivalgeke veel elus.

Päevast päeva, seitse pöialpoissi ootasid ime tulla, nii et Lumivalgeke võiks saada tagasi oma nõrkust. Siis ühel päeval oli reisija, kes oli tegelikult prints teine kuningriik, mis oli seni. Ta nägi ilus naine ette voodi kristallid. Prints palus juhtunu tüdruk pöialpoissi. Siis pöialpoissi ütlesin talle, mis oli juhtunud, et Lumivalgeke.

Kuulmise lugu, prints oli nii kurb. Ta tuli lähemale lumivalge. Ta tundis kahju ja suudles teda. Järsku Lumivalgeke tuli. Needus katkes printsi suudlus. Pöialpoissi olid nii õnnelikud. Siis prints küsis Snow White jõudnud oma kohale ja abielluda. Lõpuks nad elasid õnnelikult elu lõpuni.

https://qncjellygamatasliterbaik.wordpress.com/

Iklan

Tinggalkan Balasan

Isikan data di bawah atau klik salah satu ikon untuk log in:

Logo WordPress.com

You are commenting using your WordPress.com account. Logout / Ubah )

Gambar Twitter

You are commenting using your Twitter account. Logout / Ubah )

Foto Facebook

You are commenting using your Facebook account. Logout / Ubah )

Foto Google+

You are commenting using your Google+ account. Logout / Ubah )

Connecting to %s