cerita

Dongeng snow white and the huntsman dalam bahasa latvia

Dongeng snow white and the huntsman dalam bahasa latvia

Reiz dzīvoja skaisto princesi ar gaišu ādu un zilām acīm. Viņa bija tik godīgi, ka viņa tika nosaukta Sniegbaltīte. Viņas māte nomira, kad Snow White bija mazulis, un viņas tēvs atkal apprecējās. Tas karaliene bija ļoti skaista, bet viņa arī bija ļoti nežēlīga.

Ļaunais pamāte vēlējās būt skaistākā dāma valstībā, un viņa bieži lūgs viņas burvju spoguli, “Spogulis! Spogulis pie sienas! Kurš ir taisnīgi no viņiem visiem? “Un burvju spogulis teiktu:” Tu esi, Jūsu Augstība! “Bet vienu dienu, spogulis atbildēja,” Snow White ir taisnīgi no viņiem visiem! “Ļaunie karaliene bija ļoti dusmīgs un greizsirdīgs uz Snow White. Viņa lika viņai mednieks veikt Sniegbaltīte uz mežu un nogalināt viņu. “Es gribu, lai jūs atvest viņas sirdi,” viņa lika. Bet, kad Huntsman sasniedza mežu ar Sniegbaltīte, viņš apžēlojās par viņu un noteikt viņas bezmaksas. Viņš nogalināja briedis un ieņēma savu sirdi ar ļauno karalieni un sacīju, ka viņš bija nogalinājis Sniegbaltīte. Snow White gāja mežā visu nakti, raudāja.

Kad tas bija dienasgaismu, viņa nāca pie tiny māja un gāja iekšā. Nebija neviena tur, bet viņa atrada septiņus plāksnes uz galda un septiņas tiny gultas guļamistabā. Viņa vārīti brīnišķīgu maltīti un iztīrīt māju un noguris, beidzot gulēja uz vienas no tiny gultas. Naktī, septiņi rūķīši, kas dzīvoja mājā atnāca mājās un atrada Snow White miega. Kad viņa pamodās un stāstīja viņiem viņas stāsts, septiņi rūķīši lūdza viņai palikt ar viņiem. Kad punduri bija prom, Snow White būtu gardas maltītes par viņiem. Par punduri viņu mīlēja un rūpējās par viņu. Katru rītu, kad viņi atstāja māju, viņi uzdeva viņai nekad atvērt durvis svešiniekiem.

Tikmēr pilī, ļaunais karaliene jautāja, “Mirror! Spogulis Kurš ir taisnīgi no viņiem.

Spogulis atbildēja, White ir taisnīgi no viņiem visiem! Viņa dzīvo kopā ar septiņiem rūķiem mežā! “Ļaunie pamāte bija nikns. Viņa bija tiešām ragana zināja, kā veikt burvju potions. Viņa tagad ir indīgas dziru un tuvās spīdīgu sarkanu ābolu tajā. Tad viņa slēpts sevi kā veca zemnieku sievieti un devās mežā ar ābolu. Viņa pieklauvēja māja durvīm un teica: “Diezgan maz bērns! Ielaid mani! Paskaties, kas man ir par jums! “White teica:” Es esmu tik žēl, vecā dāma, es nevaru ļaut jums! Septiņi rūķīši ir teicis man nav runāt ar svešiniekiem! “Bet tad, Snow White redzēja spīdīgu sarkanu ābolu, un atvēra durvis. Ļaunais raganu piedāvāja viņai ābolu un, kad viņa paņēma uzkost slikta Snow White iekrita dziļā miegā. Ļaunais pamāte devās atpakaļ uz pili un lūdza spoguli, “Spogulis! Spogulis pie sienas! Kurš ir taisnīgi no viņiem visiem? “Spogulis atbildēja:” Tu esi, Jūsu Augstība! “, Un viņa bija ļoti laimīga.

Kad septiņi rūķīši atnāca mājās, lai atrastu Sniegbaltīte guļ uz grīdas, viņi bija ļoti apbēdināts. Viņi raudāja visu nakti, un pēc tam uzcēla stikla zārku uz Snow White. Viņi tur zārku priekšā māja. Kādu dienu, Prince Charming gāja garām vasaras un viņš redzēja Snow White guļ zārkā. Viņš sacīja rūķiem “Mans! My! Viņa ir tik skaista! Es vēlētos skūpstīt viņas! “Un viņš darīja. Tūlīt, Snow White atvēra acis. Viņa bija dzīvs atkal! Princis un septiņi rūķīši bija ļoti laimīgs. Prince Charming precējies Sniegbaltīte un ņēma viņu uz savu pili un dzīvoja laimīgi kādreiz pēc.

Artikel ini Aku persembahkan untuk ;

QnC Jelly gamat

Iklan

Tinggalkan Balasan

Isikan data di bawah atau klik salah satu ikon untuk log in:

Logo WordPress.com

You are commenting using your WordPress.com account. Logout / Ubah )

Gambar Twitter

You are commenting using your Twitter account. Logout / Ubah )

Foto Facebook

You are commenting using your Facebook account. Logout / Ubah )

Foto Google+

You are commenting using your Google+ account. Logout / Ubah )

Connecting to %s