cerita

Dongeng snow white and the huntsman dalam bahasa Polandia

Dongeng snow white and the huntsman dalam bahasa Polandia

Dawno, dawno temu żył sobie śliczną księżniczkę o jasnej karnacji i niebieskich oczach. Była tak uczciwa, że został nazwany Śnieżkę. Jej matka zmarła, gdy Śnieżka była dzieckiem, a ojciec ożenił się ponownie. Ta królowa była bardzo ładna, ale była również bardzo okrutny.

Występnych macocha chce być najpiękniejsza pani w królestwie, a ona często pytają jej magiczne lustro, “Mirror! Lustro na ścianie! Kto jest najpiękniejszy z nich wszystkich? “A magiczne lustro powie:” Ty jesteś, Wasza Wysokość! “Ale pewnego dnia, lustro odpowiedział:” Królewna Śnieżka jest najpiękniejsza z nich wszystkich! “Królowa bezbożnych był bardzo zły i zazdrosny o Królewnie Śnieżce. Kazała jej Huntsman wziąć Śnieżkę do lasu i zabić ją. “Chcę, aby przywrócić jej serce,” kazała. Ale kiedy myśliwy dotarł do lasu z Królewny Śnieżki, on zlitował się nad nią i uwolniła ją. Zabił jelenia i zabrał jej serce królowej zły i powiedział jej, że zabił Śnieżkę. Snow White wędrował w lesie całą noc, płacz.

Kiedy było już światło dzienne, podeszła do małego domku i wszedł do środka. Nie było tam nikogo, ale znalazła siedem talerze na stole, a siedem małe łóżka w sypialni. Gotowała wspaniały posiłek i oczyścić dom i zmęczony, ostatecznie spali na jednym z malutkich łóżkach. Nocą, siedmiu krasnoludków, którzy mieszkali w domku wrócił do domu i stwierdził, Królewna Śnieżka snem. Kiedy obudził się i powiedział im, jej historia, siedmiu krasnoludków poprosił ją, aby zostać z nimi. Kiedy krasnoludy nie było, Śnieżka stałaby smaczne posiłki dla nich. Krasnoludy ją kochał i dbał o nią. Każdego ranka, kiedy wychodziła z domu, ich pouczono ją, aby nigdy nie otwierać drzwi nieznajomym.

Tymczasem w pałacu, poprosił królową bezbożnych, “Zwierciadło! Lustro na Kto jest najpiękniejszy z nich.

Lustro odpowiedział White jest najpiękniejszy z nich wszystkich! Ona mieszka z siedmiu krasnoludków w lesie! “Niezbożnik macocha była wściekła. Była rzeczywiście czarownica wiedział jak zrobić magiczne eliksiry. Ona teraz się trujący napój i zanurzył błyszczące czerwone jabłko do niego. Potem przebrała się za starej chłopki i udał się do lasu z jabłkiem. Zapukała do drzwi domku i powiedział: “Dość małe dziecko! Wpuść mnie! Spójrz, co mam dla ciebie! “White powiedział:” Przykro mi, starsza pani, nie mogę cię wpuścić! Siedem krasnoludków powiedzieli mi, aby nie rozmawiać z nieznajomymi! “Ale wtedy, Snow White widział błyszczące czerwone jabłko i otworzył drzwi. Zła Czarownica zaproponował jej jabłko, a kiedy ugryzła biedny Śnieżka zapadł w głęboki sen. Występnych macochę wrócił do pałacu i poprosił lustro, “Mirror! Lustro na ścianie! Kto jest najpiękniejszy z nich wszystkich? “Lustro odpowiedział:” Ty jesteś, Wasza Wysokość! “, A ona była bardzo szczęśliwa.

Po siedmiu krasnoludków wrócił do domu, aby znaleźć Śnieżka leży na podłodze, byli bardzo zdenerwowany. Oni płakała całą noc, a następnie zbudowano szklaną trumnę dla Śnieżki. Trzymali trumnę z przodu domku. Pewnego dnia, Prince Charming szło obok domku i ujrzał Snow White leżącego w trumnie. Powiedział do karłów “Moi! Mój! Ona jest tak piękna! Chciałbym, żeby ją pocałować! “I zrobił. Natychmiast Śnieżka otworzyła oczy. Żyła jeszcze raz! Książę i siedmiu krasnoludków byli bardzo zadowoleni. Prince Charming żonaty Królewna Śnieżka i zabrał ją do swego pałacu i żyli długo i szczęśliwie.

Artikel ini Aku persembahkan untuk ;

QnC Jelly gamat

Iklan

Tinggalkan Balasan

Isikan data di bawah atau klik salah satu ikon untuk log in:

Logo WordPress.com

You are commenting using your WordPress.com account. Logout /  Ubah )

Foto Google+

You are commenting using your Google+ account. Logout /  Ubah )

Gambar Twitter

You are commenting using your Twitter account. Logout /  Ubah )

Foto Facebook

You are commenting using your Facebook account. Logout /  Ubah )

Connecting to %s